W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik rodzinny w Tykocinie z udziałem premiera

Piknik Rodzinny w Tykocinie był ostatnim punktem wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w województwie podlaskim. Na pikniku nie zabrakło regionalnych potraw, zabaw dla dzieci, były pokazy filmów 5D, konkursy z nagrodami, porady zdrowotne. W namiocie Powiatu Białostockiego była przeprowadzona loteria fantowa.

Piknik rodzinny w Tykocinie - namiot Powiatu Białostockiego

Piknik Rodzinny w Tykocinie był ostatnim punktem czwartkowej (22.07.2021 r.) wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w województwie podlaskim. Na pikniku nie zabrakło regionalnych potraw, zabaw dla dzieci, były pokazy filmów 5D, konkursy z nagrodami, porady zdrowotne. W namiocie Powiatu Białostockiego była przeprowadzona loteria, w której dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę o powiecie i zdobyć upominki. Premier Morawiecki mówił w Tykocinie o nowym programie Polski Ład. Podkreślił, że przyszedł teraz czas na rozwój Polski gminnej i powiatowej. Jego wystąpienia słuchało wielu mieszkańców a także samorządowcy Powiatu Białostockiego: starosta Jan Perkowski, wicestarosta Roman Czepe, Zdzisław Łukaszewicz z zarządu powiatu, radni: Henryk Suchocki, Andrzej Babul, Bożena Nienałtowska, Bożena Bieryło i Adam Backiel. Starosta miał okazję porozmawiać z premierem o planowanych inwestycjach w powiecie białostockim, ale też podziękować za dotychczasowe dofinansowania z programów. 

Festyn w Tykocinie zorganizowały Urząd Marszałkowski i Urząd Miejski w Tykocinie. Program rządu premier prezentował kilkukrotnie podczas czwartkowej wizyty w Podlaskiem, gdzie odwiedził także Grajewo, Kolno, Czarną Białostocką, Białystok i Białousy.
 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}