W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie

Parlamentarzyści i pracownicy administracji publicznej województwa podlaskiego po raz 22 pielgrzymowali w weekend do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. W Pielgrzymce (12.09) wzięli udział przedstawiciele Powiatu Białostockiego.

22 pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie

Tradycyjnie pielgrzymka była okazją do podziękowań za miniony rok, jak i próśb o siły do pełnienia służby publicznej w kolejnych miesiącach. Pielgrzymkę zainaugurowało złożenie wieńców przy Krzyżach Parlamentarzystów, Administracji Rządowej i Samorządowej Województwa Podlaskiego. Powiat Białostocki reprezentowali: wicestarosta Roman Czepe, Zdzisław Łukaszewicz z zarządu powiatu i radny Jan Kaczan. 

Następnie uczestnicy pielgrzymki spotkali się na modlitwie różańcowej, a po niej na uroczystej mszy św. Liturgii przewodniczył ks. prał. Jarosław Grzegorczyk - duszpasterz parlamentarzystów i pracowników administracji publicznej.

We wspólnej modlitwie wzięli udział również m.in. wicewojewoda Tomasz Madras, sekretarz województwa podlaskiego Tomasz Szeweluk, zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki, przedstawiciele służb mundurowych i mieszkańcy Wasilkowa.
 

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}