W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Paulina Miłkowska pokieruje Biblioteką Publiczną Powiatu Białostockiego

Paulina Miłkowska została nowym kierownikiem Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego. Zastąpiła na tym stanowisku Małgorzatę Rokicką, która przeszła na emeryturę.

zdjęcie grupowe

9 marca 2022 r. w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku odbyło się pierwsze spotkanie bibliotekarzy powiatu białostockiego z nową kierowniczką. Przybyłych powitali dyrektor Książnicy Podlaskiej Beata Zadykowicz i starosta Jan Perkowski. 

Paulina Miłkowska w prezentacji „Potrzeby i oczekiwania bibliotekarzy powiatu białostockiego” przedstawiła wyniki ankiety, wnioski i plan współpracy na rok 2022. W kolejnej części spotkania Grzegorz Zys z Działu Instrukcyjno-Metodycznego Książnicy Podlaskiej zaprezentował możliwości wykorzystania gier planszowych w bibliotece ph. „Wejdź do gry! Planszówki w bibliotece”.  Ostatnim punktem był pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, przygotowany przez ratowników z Podlaskiego Stowarzyszenia „Młoda krew” Sekcji Ratownictwa Specjalistycznego w Białymstoku.

Kierownik BPPB liczy, że frekwencja na spotkaniu i aktywny w nim udział uczestników przełoży się na efektywną współpracę w przyszłości. 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}