W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Odnowiony korytarz poradni pedagogicznej w Łapach

Kolorowy, jasny, dobrze oświetlony i z nową podłogą – tak wygląda teraz korytarz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łapach. To kolejny etap remontu, jaki przechodziła w ostatnim czasie placówka Powiatu Białostockiego.

oglądanie odnowionego korytarza

Zadowolenia z efektów remontu nie ukrywa starosta Jan Bolesław Perkowski. - Placówka ma 50 lat, a wygląda prawie jak nowa: jest winda, budynek został docieplony, a teraz zyskał piękny korytarz – wylicza. 

Placówkę podległą Powiatowi Białostockiemu wizytowali radni powiatu. Wszyscy podkreślali, jak bardzo zmieniły się warunki przyjmowania pacjentów. Z poradni korzysta wiele osób i jak podkreśla dyrekcja - potrzeby w tym zakresie są niestety coraz większe, bo olbrzymim problemem jeśli chodzi o młodzież są narkotyki.
 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}