W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Niecodzienne laboratorium uczniów Technikum z Czarnej Białostockiej

Uczniowie Zespołu Szkół w Czarnej Białostockiej brali udział w interesujących zajęciach laboratoryjnych „Najnowsze rozwiązania techniczne w naprawach samochodów” w firmie Auto System Jan Sobański w Kobyłce pod Warszawą. Zajęcia podzielone były na część teoretyczną i praktyczną.

Laboratorium praktyczne uczniów ZS w Czarnej Białostockiej - część praktyczna.

Orientacja zawodowa może czasami obrać nieoczekiwany kierunek i zaprowadzić informatyka do warsztatu. Przekonali się o tym uczniowie Zespołu Szkół w Czarnej Białostockiej, uczestnicząc w zajęciach laboratoryjnych „Najnowsze rozwiązania techniczne w naprawach samochodów” w firmie Auto System Jan Sobański w podwarszawskiej Kobyłce. 

Zajęcia podzielone były na część teoretyczną i praktyczną. Bogato wyposażone centrum szkoleniowe pozwoliło na zapoznanie się z raportami i kartami pomiarowymi, związanymi z profilem szkoły. Uczniowie mogli też sami dokonać pomiarów. Po raz pierwszy obserwowali pracę elektronicznego urządzenia pomiarowego - Autorobota. 

Ogromnym zainteresowaniem uczniów cieszyła się część praktyczna laboratorium, czyli naprawa elementów karoserii i klimatyzacji. Szczególnie aktywne były uczennice, które nie bały się pobrudzić rąk. 

Dyrekcja i uczniowie ZS dziękują firmie Jan Sobański Auto-System w Kobyłce k/Warszawy oraz Centrum Kompetencji BOF za organizację interesującego laboratorium wyjazdowego.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}