W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nauczyciele Łapskiego ZSM na szkoleniu w Grecji w ramach projektu ERASMUS+

W maju 2022r. grupa uczniów ZSM uczestniczyła w wyjazdowych praktykach w Grecji w ramach programu ERASMUS+. Kontynuacją tego projektu było 6-dniowe szkolenie dla trojga nauczycieli z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Nauczyciele gościli w szkole średniej kształcącej zawodowo w miejscowości Katarina. Obyli oni szkolenie w zakresie tworzenia stron WWW oraz nabyli podstawy porozumiewania się w języku greckim w kontekście znajomości języka angielskiego.

Nauczycielki z ZSM w Łapach na szkoleniu w Grecji

Główny nacisk w szkoleniu nauczycieli ZSM w Łapach położony był na zawody: technik hotelarstwa, technik elektryk i technik pojazdów samochodowych. W szkoleniu uczestniczyły grupy nauczycieli z 5 szkół z Polski – była więc to okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania współpracy.

Szczególnie cenne są dla nas kontakty międzynarodowe z podmiotami greckimi, które mamy nadzieję zaowocują w najbliższej przyszłości. Wszak akredytacja naszej szkoły trwa do 2027r. - mówi Dorota Kondratiuk Dyrektor ZSM 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}