W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w żeglarstwie

Jak co roku Uczniowski Klub Żeglarski Michałowo przy wsparciu Powiatu Białostockiego, Urzędu Marszałkowskiego i Gminy Michałowo organizował Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w żeglarstwie. Na Zalewie Siemianówka o tytuły w poszczególnych klasach walczyli zawodnicy: Grotu Suwałki, Akademii Augustów, Siódemki Białystok i UKŻ Michałowo.

Grupowe zdjęcie uczestników regat'22 w Michałowie.

W zawodach brali udział żeglarze amatorzy, jak i doświadczeni, mający duże umiejętności. Wyniki osiągnięte w trakcie mistrzostw będą podstawą kwalifikacji do kadry województwa w klasach Laser, Cadet i Optimist, prowadzonej przez Podlaski Okręgowy Związek Żeglarski w Białymstoku. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w imieniu organizatorów na kolejną edycję regat za rok.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}