W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs na esej o prawach człowieka nierozstrzygnięty

Informujemy, że ogłoszony przez Caritas konkurs na esej o prawach i wolnościach obywatela pt.: „Najważniejsze prawo obywatelskie – uzasadnij swój wybór” został pozostawiony bez rozstrzygnięcia

dłonie dwojga ludzi

Informujemy, że ogłoszony przez Caritas Archidiecezji Białostockiej konkurs na esej o prawach i wolnościach obywatela pt. „Najważniejsze prawo obywatelskie – uzasadnij swój wybór” został pozostawiony bez rozstrzygnięcia na podstawie §3 ust. 8 Regulaminu Konkursu (nadesłano mniej niż 5 prac).
Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu białostockiego. Ponowne ogłoszenie konkursu planowane jest na wrzesień br. 
Już dziś pragniemy zachęcić młodzież do udziału w konkursie. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc organizator przewiduje atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo praca uczestnika, która zwycięży w Konkursie tj. zajmie I miejsce, zostanie opublikowana ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika, wieku oraz nazwy szkoły w informatorze prawniczym wydawanym w ramach edukacji prawnej punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji świadczonej przez Caritas Archidiecezji Białostockiej na terenie powiatu białostockiego. 

{"register":{"columns":[]}}