W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
logo caritas powiat białostocki logo

Konkurs "Moje prawa i wolności obywatelskie”

Caritas Archidiecezji Białostockiej ogłasza konkurs plastyczny "Moje prawa i wolności obywatelskie", skierowany do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII

Zdjęcie dekoracyjne - dzieci malujące ziemię na kartkach

Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII z terenu powiatu białostockiego.

Prace plastyczne wykonane dowolną techniką płaską w formacie a4 lub a3 wraz z wypełnionymi oświadczeniami zawartymi w Regulaminie należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 listopada 2022 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białymstoku przy ul. Borsuczej 2, 15-569 Białystok (pokój nr 301), bądź przesłać drogą pocztową na adres:  Starostwo Powiatowe w Białymstoku, ul. Borsucza 2, 15-569 Białystok, z dopiskiem „konkurs plastyczny”. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiemy za pośrednictwem adresu e-mail: konkurs.prawaobywatelskie@gmail.com.

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Dodatkowo praca uczestnika, która zajmie I miejsce zostanie opublikowana w informatorze prawniczym wydanym przez Caritas Archidiecezji Białostockiej w ramach edukacji prawnej punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do nadsyłania swoich prac.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W załączeniu Regulamin Konkursu. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem. 

* Konkurs organizowany jest w ramach edukacji prawnej punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji świadczonej przez Caritas Archidiecezji Białostockiej na terenie powiatu białostockiego. Nagrody zostaną sfinansowane ze środków przeznaczonych na edukację prawną.

 

Organizatorzy: 

  • Powiat Białostocki
  • Caritas Archidiecezji Białostockiej
     

Materiały

Regulamin konkursu plastycznego caritas
REGULAMIN​_KONKURSU​_PLASTYCZNEGO​_CARITAS.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}