W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konferencja Bibliotekarzy Województwa Podlaskiego

Okazją do wymiany doświadczeń w pracy bibliotekarzy trzech powiatów była Konferencja Bibliotekarzy Województwa Podlaskiego (18 maja 2022 r. )w Hali Kultury w Łomży. Zorganizowały ją wspólnie Powiat Białostocki, Powiat Łomżyński i Powiat Suwalski.

Spotkanie bibliotekarzy w Hali Kultury w Łomży

O motywowaniu do czytania mówiła dr Dorota Grabowska. Szanse i wyzwania narodowego zasobu bibliotecznego scharakteryzowała dr Dorota Pietrzkiewicz. Pedagogika zabawy i animacje czytelnicze to tematy poruszone przez Emilię Chomutowską - Murzę i Grażynę Serafin. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w pracy bibliotekarzy trzech powiatów. Kolejne spotkanie spodziewane jest w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku za rok.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}