W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komisja Infrastruktury Technicznej

Komisja Infrastruktury Technicznej
2021-04-19 15:00
 

Zdalnie, 

19 kwietnia 2021 r. o godz. 15:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym.

OGŁOSZENIE

Informuję, iż w dniu 19 kwietnia  2021 r. o godz. 15:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w trybie zdalnym.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu Rodzinnemu Domowi Dziecka „Uśmiech Anioła” w Krasnem.
 3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu Rodzinnemu Domowi Dziecka
  w Supraślu.
 4. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których zarządzającym jest Powiat Białostocki oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
 5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2021.
 6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2021 – 2034.
 7. Sprawy różne:
  1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej z dnia 15 marca 2021 r.

Podpisał:
Andrzej Babul
Przewodniczący Komisji Infrastruktury Technicznej

Białystok, 14 kwietnia 2021 r.

{"register":{"columns":[]}}