W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jesienne spotkanie z Katarzyną Janowicz-Timofiejew w GBP w Turośni Kościelnej

Książnica Podlaska w Białymstoku (Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego) zorganizowała (21.10.2021 r.) spotkanie autorskie z Katarzyną Janowicz – Timofiejew pt. „Śladami jesiennej muzy, czyli do czego inspiruje nas jesień”.

Jesienne spotkanie z Katarzyną Janowicz-Timofiejew w GBP w Turośni Kościelnej.

Autorkę  książek dla dzieci reprezentującą również Wydawnictwo Niebieska Mrówka, zaproszono na wydarzenie literackie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Turośni Kościelnej. Wzięły w nim  udział dzieci z klasy II. Autorka podczas spotkania opowiadała milusińskim o swojej twórczości i o tym jak to jest być pisarzem”. Z dużą cierpliwością bohaterka odpowiadała na liczne pytania  uczestników, inspirując ich do czytania. Pani Katarzynie towarzyszyła maskotka mysz, bohaterka Jej licznych  książek.  

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}