W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja w sprawie zamawiania danych z zasobu RPODGiK

Wydział Geodezji Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku uprzejmie informuje, iż na terenie powiatu białostockiego istnieje możliwość składania wniosków o zakup kopii mapy zasadniczej w formie elektronicznej lub drukowanej za pomocą Geoportalu Powiatowego.

Zamówienia można składać na stronie https://bialystok.geoportal2.pl/map/mat/mat.php. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta tel. 85 7439436. Szczegółowa instrukcja zamawiania materiałów z zasobu RPODGiK znajduje się pod linkiem: https://www.geoportal2.pl/pl/instrukcje/udostepnianie-materialow-zasobu . W przypadku zamawiania map drukowanych, prosimy o nieuiszczanie opłat przed realizacją wniosku i otrzymaniem Dokumentu Naliczenia Opłaty z RPODGiK.

{"register":{"columns":[]}}