W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja w sprawie rezerwacji identyfikatorów budynków oraz numerów działek do podziałów

Wydział Geodezji Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku uprzejmie informuje, iż na terenie powiatu białostockiego wprowadzona została możliwość składania wniosków o rezerwację identyfikatorów budynków oraz wniosków o rezerwację numerów działek do podziałów drogą elektroniczną.

Wydział Geodezji Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białymstoku uprzejmie informuje, iż na terenie powiatu białostockiego wprowadzona została możliwość składania wniosków o rezerwację identyfikatorów budynków oraz wniosków o rezerwację numerów działek do podziałów  drogą elektroniczną poprzez e-mail (informacja dotyczy jednostek wykonawstwa geodezyjnego) na formularzach dostępnych pod linkiem:

http://powiatbialostocki.pl/pl/rpodgik/inne/dokumenty-do-pobrania.html

Rezerwacje z obszaru działania Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku należy wysyłać na adres rezerwacje@st.bialystok.wrotapodlasia.pl.
Rezerwacje z obszaru działania Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białymstoku Filia w Łapach (tj. z terenu gmin: Łapy Suraż i Poświętne) należy wysyłać na adres rezerwacje.lapy@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
 

Podpisano w dniu 10.03.2020 roku przez

Mirosława Drewnowska

Geodeta Powiatowy

{"register":{"columns":[]}}