W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czas na Tradycję w Gminie Czarna Białostocka

Za nami kolejne spotkanie z cyklu "Czas na Tradycje", którego organizatorem jest Starosta Powiatu Białostockiego Jan Bolesław Perkowski. Tym razem wraz z radnymi Powiatu: Jadwigą Piotrowską, Jolantą Den i Tamarą Marią Tyszkiewicz - Winogrodzką starosta odwiedził Czarną Wieś Kościelną, a w niej gospodarstwo "Kiszenie z Tradycją", które prowadzi małżeństwo Anny i Marka Sienkiewiczów.

Czas na Tradycję w Gminie Czarna Białostocka

Radni tradycyjnymi metodami przygotowywali kiszonki w postaci gołąbków i różnych przetworów. W słoikach znalazły się: kalafior, rzodkiewka, burak, marchewka, kapusta i ogórek. Dzięki przepisom i pomocy  Pani Ani, radni sami przyrządzili kiszone gołąbki nadziewane farszem z ziemniaków.

Do zobaczenia w następnej gminie 👋 
 

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}