W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Aktywna Tablica

Aktywna Tablica to rządowy program, którego celem jest rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024.

plakat - treść podana w artykule

W ramach zadania w 2021 roku, Powiat Białostocki – Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej otrzymał środki na zakup 8 laptopów. Całkowita wartość zadania wynosi 17 500 zł z czego 14 000 zł są to środki finansowane z budżetu państwa, pozostała kwota to wkład własny Powiatu.

Poza zakupem urządzeń szkoła zobowiązała się do uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach dotyczących TIK (technologii informacyjnych i komunikacyjnych). Ta międzyszkolna sieć współpracy nauczycieli „Aktywna Tablica”, ma na celu rozwój kadry nauczycielskiej pod kątem cyfrowych rozwiązań w szkolnictwie.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}