W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

𝗡𝗢𝗖 𝗕𝗜𝗕𝗟𝗜𝗢𝗧𝗘𝗞 – TAJEMNICZE (PO)WIEŚCI

𝗡𝗢𝗖 𝗕𝗜𝗕𝗟𝗜𝗢𝗧𝗘𝗞 – TAJEMNICZE (PO)WIEŚCI
2022-10-01 18:00
 

Gminna Biblioteka Publiczna w Turośni Kościelnej, 
  • KIEDY

    01 października 2022 (sobota)

    godz. 18:00

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Gminna Biblioteka Publiczna w Turośni Kościelnej

W sobotę, 1 października o g. 18.00 zapraszamy dzieci w wieku 8 i więcej lat, do Gminnej Biblioteki Publicznej w Turośni Kościelnej, gdzie będziemy świętować Ogólnopolską 𝗡𝗼𝗰 𝗕𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗸!
Spotkanie rozpoczniemy seansem filmu ,,Biuro detektywistyczne Lassiego i Mai. Pierwsza tajemnica". Później wcielimy się w detektywów i przejdziemy bibliotecznymi szlakami, poznając pojawiające się w tajemniczych okolicznościach hasła, składające się na powieść. Kto opowiada historię? Jakie znamy elementy powieści? Po złapaniu tropu, młodzi detektywi z łatwością odpowiedzą na wszystkie pytania. Następnie, dzięki kodowaniu wejdziemy w rolę autora i stworzymy nowe opowieści. Poprzez zabawę utrwalimy też informacje o bohaterach ulubionych książek. Na zakończenie wykonamy pamiątkową tablicę zdjęć z 𝗙𝗼𝘁𝗼𝗯𝘂𝗱𝗸𝗶 𝗗𝗲𝘁𝗲𝗸𝘁𝘆𝘄𝗮.
Liczba miejsc jest ograniczona. Uprzejmie prosimy o zgłoszenia chętnych dzieci do dn. 28.09.2022 r. pod nr tel. 515-950-103 lub 85-307-06-29.
Szczegóły na: https://www.facebook.com/GOKwTurosniKoscielnej
 

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej

{"register":{"columns":[]}}