W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Ośrodek Rehabilitacji ul. Bohaterów Września 7, 02-389 Warszawa

ODDZIAŁ REHABILITACJI DZIENNEJ

KONTAKT

Tel. 22 823 40 78 pon.-pt 7.15-8.00

E-mail: rejestracja.bohaterow@stocer.pl

PERSONEL

Kierownik: Mgr Mirosław Kaska

ŚWIADCZENIA

Zakład specjalizuje się w rehabilitacji dorosłych pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi i traumatologią narządu ruchu.

Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu fizjoterapii w szczególności: badanie fizjoterapeutyczne i realizacja fizjoterapii (kinezyterapia, fizykoterapia, masaż, terapia manualna); realizacja rehabilitacji w domu pacjenta. Rehabilitacja realizowana jest w ramach Ośrodka Rehabilitacji Dziennej oraz Działu Fizjoterapii. Konsultacje lekarzy specjalistów rehabilitacji udzielane są w Poradni Rehabilitacji Narządu Ruchu.

CENNIK

INFORMACJE DLA PACJENTA

Rehabilitacja oraz konsultacje realizowane są na podstawie skierowania od lekarza mającego podpisany kontrakt z NFZ. Pacjent zgłaszający się na rehabilitację musi mieć ze sobą komplet badań medycznych, strój sportowy, kłódkę do szafki udostępnionej pacjentowi na czas zabiegów w celu zabezpieczenia swoich rzeczy. Pacjent jest zobowiązany do zachowania odpowiedniej higieny osobistej oraz całkowitej trzeźwości.

PORADNIA LECZENIA BÓLU

KONTAKT

Tel. 22 659-82-66 pon.-pt. 7.15-18.00

E-mail: rejestracja.bohaterow@stocer.pl

PERSONEL

Kierownik: Lek. med. Tadeusz Sobczyk

ŚWIADCZENIA

Konsultacje lekarskie oraz leczenie dolegliwości bólowych w stanie ostrym jak i przewlekłym w ramach refundowanego leczenia NFZ. Istnieje także możliwość realizacji zabiegów komercyjnych. Leczenie odbywa się z zastosowaniem metod alternatywnych m.in.: akupunktury, masażu bańką chińską, prądów TENS.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Świadczenia refundowane udzielane są na podstawie skierowania do Poradni Leczenia Bólu. Na konsultację lekarską pacjent zobowiązany jest posiadać dokumentację medyczną dotychczasowego leczenia oraz wyniki badań diagnostycznych. Pacjent jest zobowiązany do zachowania odpowiedniej higieny osobistej oraz całkowitej trzeźwości.

{"register":{"columns":[]}}