W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Podziękowanie od Szpitala w Równem

09.03.2022

Centralny Szpital Miejski w Równem (Ukraina)

Drodzy Przyjaciele !

Zespół Centralnego Szpitala Miejskiego w Równem (Ukraina) wyraża serdeczne podziękowania za Waszą humanitarną pomoc, która w tych chwilach jest dla nas niezwykle ważna i cenna.

Ukraina dotknięta brutalnym atakiem rosyjskich najeźdźców: pociskami, bombami, ostrzałem miast i miasteczek, cierpią, umierają ludzie, dzieci. W tych rejonach, gdzie prowadzone są szczególnie zacięte walki, trwa całodobowy ostrzał, a obietnice ewakuacji ludności cywilnej nieustannie są naruszane przez rosyjskich okupantów. Ludzie na granicy przetrwania nie mają niezbędnych rzeczy. Ponadto nasze wojsko powstrzymujące natarcie wrogów również potrzebują wsparcia, bo to oni podczas krwawych zaciętych walk powstrzymują terror, chroniąc całą Europę. Te obszary, w których sytuacja jest lepsza, starają się z całych sił zapewnić potrzebującym regionom to co mogą, ale brakuje leków, środków medycznych i środków pierwszej potrzeby. Nasz szpital gromadzi i dostarcza wszystkie otrzymane rzeczy z pomocy humanitarnej do regionów, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, na granicy życia i śmierci. Dlatego Wasz wkład jest dla nas nieoceniony, a Wasza pomoc ratuje tysiące istnień ludzkich. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zrozumienie, najwyższy przejaw człowieczeństwa wobec swojego bliźniego, za Wasze dobre uczynki i szlachetne serca!

To trudny dla wszystkich czas dla siły kraju, rządu, gospodarki, możliwości fizyczne człowieka i jego cnoty moralne, partnerstwo, zaufanie, humanizm – doceniany szczególnie mocno.

Pokoju i pomyślności dla wszystkich!!!

Naczelny Lekarz Szpitala

Jewgienij Kuczeruk

Materiały

Podziękowania
Podziekowania.pdf 0.37MB
{"register":{"columns":[]}}