W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

REHABILITACJA STACJONARNA DLA DOROSŁYCH

ODDZIAŁ REHABILITACJI Z PODODDZIAŁEM NEUROLOGICZNYM

KONTAKT

Odcinek I tel. 22 - 711 90 15
Odcinek II - Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej tel. 22 - 711 90 16
Odcinek III tel. 22 - 711 90 21

PERSONEL

Ordynator Oddziału - Dr n. med. Krzysztof Wasiak

W zespole rehabilitacyjnym pracują wysoko wykwalifikowani: lekarze specjaliści rehabilitacji, ortopedii oraz neurologii, fizjoterapeuci, pielęgniarki a także psycholog i pracownik socjalny.

ŚWIADCZENIA

Prowadzimy rehabilitację ogólnoustrojową dla dorosłych pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz rehabilitację neurologiczną dla pacjentów z uszkodzeniami obwodowego układu nerwowego oraz rdzenia kręgowego.

Pacjenci leczeni są w systemie stacjonarnego Oddziału Rehabilitacji* (całodobowy pobyt pacjenta w szpitalu przez cały okres leczenia rehabilitacyjnego), a także w Oddziale Rehabilitacji Dziennej* (pacjent codziennie zgłasza się do szpitala na zabiegi rehabilitacyjne).Rehabilitacja prowadzona jest zgodnie z polską szkołą rehabilitacji.

  • Oddział Rehabilitacyjny udziela świadczeń w zakresie kompleksowego postępowania rehabilitacyjnego dla pacjentów z urazami oraz schorzeniami narządu ruchu, głównie po leczeniu operacyjnym.

  • Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po urazach i operacjach kręgosłupa.

  • Specjalizujemy się także w kompleksowej rehabilitacji pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.

  • Oddział Rehabilitacyjny z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej posiada status Ośrodka Wysokospecjalistycznego dla kształcenia kadr lekarskich w zakresie specjalizacji w rehabilitacji medycznej.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Uprzejmie prosimy Szanownych Pacjentów, aby informowali telefonicznie lub osobiście rezygnację z zabiegów przynajmniej jeden dzień przed jego wykonaniem.

Kwalifikacje Pacjentów do leczenia stacjonarnego w Oddziale Rehabilitacyjnym z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej odbywają się w Poradni Rehabilitacyjnej, szczegółowe informacje pod nr tel. 22 711 90 56.

{"register":{"columns":[]}}