W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Transport (dowóz) osób do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-COV-2

13.10.2021

Zgodnie z poleceniem Wojewody Lubelskiego określonym w decyzji z dnia 1 października 2021 r. w Gminie Wierzbica zorganizowany został transport (dowóz) do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 .

Szczepionka covid

W tym celu pod nr tel. 82/ 575-07-12 funkcjonuje punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla osób mających trudności w samodzielnym poruszeniu się tj.:

  1. osób niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  2. osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień, w przypadku miast poniżej 100 tys. osób, gmin miejsko-wiejskich oraz wiejskich;