W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

System powiadomień mieszkańców

Urząd Gminy Wierzbica uruchomił Serwis SMS. Jest to nowy, bezpłatny kanał przekazu informacji skierowany w szczególności do mieszkańców naszej gminy.

Decyzja o wdrożeniu Serwisu SMS Gminy Wierzbica podjeta została w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i szybszy przekaz informacji. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy się zarejestrują.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, w którym musimy podać imię i nazwisko, numer swojego telefonu komórkowego, oraz zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Wypełniony papierowy formularz należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Wierzbica (Wierzbica-Osiedle, ul. Włodawska 1, w godzinach pracy urzędu).

Dzięki Systemowi Powiadamiania SMS jego subskrybenci będą informowani o zagrożeniach i sytuacjach kryzysowych, które mogą wystąpić lub wystąpiły na terenie Gminy Wierzbica, ale nie tylko. To także doskonały kanał przekazu komunikatów urzędowych oraz promocji ważnych wydarzeń lokalnych, imprez kulturalnych i sportowych.

Bez obaw! Użytkownicy systemu nie będą zasypywani ogromną ilością wiadomości. Urząd będzie przekazywał wyłącznie najważniejsze informacje, a ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorcy.

Systemem zarządza Urząd Gminy Wierzbica. Więcej informacji: 82 569 32 32.

Materiały

Regulamin Serwisu SMS Gminy Wierzbica
regulamin-serwis-sms-wierzbica.pdf 0.07MB
Formularz zgody na korzystanie z Serwisu SMS Gminy Wierzbica
zalacznik​_1​_zgoda​_serwis​_sms.pdf 0.08MB
Formularz rezygnacji z korzystania z Serwisu SMS Gminy Wierzbica
zalacznik​_2​_rezygnacja​_serwis​_sms.pdf 0.05MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}