W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Protokół z konsultacji „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie działalności pożytku publicznego na 2022 r."

18.11.2021

Protokół sporządzony na okoliczność prowadzonych konsultacji „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie działalności pożytku publicznego na 2022 r."

Sposób prowadzenia konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie działalności pożytku publicznego na 2021 r." został określony Zarządzeniem Nr 67/2021 Wójta Gminy Wierzbica z dnia 20 października 2021 r.

W/w Zarządzenie wraz z projektem „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie działalności pożytku publicznego na 2022 r." zostało ogłoszone w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy. Zgodnie z zarządzeniem konsultacje miały mieć formę bezpośrednich spotkań z organizacjami pozarządowymi od dnia 20 października do dnia 12 listopada 2021 r., które mogły wnosić swoje uwagi do protokołu sporządzanego przez osobę prowadzącą konsultacje.

Ze względu na fakt, że w wyznaczonym terminie nie zgłosiła się żadna organizacja pozarządowa konsultacje uznaje się za przeprowadzone bez wniesienia uwag.

 

Wierzbica, dnia 15.11.2021 r.

Protokół sporządził

INSPEKTOR

/-/ mgr Tomasz Ganczaruk

Materiały

Protokół konsultacji Programu współpracy Gminy Wierzbica z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2022 r.
protokół-konsultacje-organizacje-pozytku​_publicznego.pdf 0.25MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.11.2021 09:57 dominik.guz@ugwierzbica.pl
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Dominik Guz / Tomasz Ganczaruk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Protokół z konsultacji „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie działalności pożytku publicznego na 2022 r." 1.0 18.11.2021 09:57 dominik.guz@ugwierzbica.pl

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}