W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe wsparcie klęskowe dla rodzin rolniczych

24.10.2022

Pieniądze. źródło: https://www.gov.pl/web/arimr/nowe-wsparcie-kleskowe-dla-rodzin-rolniczych?fbclid=IwAR3XELeC31WxJZWtsUl1-uVoW2SvL8S5R21h-Yy-UZwJ_M2bdCIXp61qXmM

Do 15 listopada 2022 r. trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej w zakresie wsparcia finansowego rodzin, którym zagraża utrata płynności finansowej w związku z wystąpieniem w gospodarstwie rolnym w 2022 r. szkód spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. Dokumenty przyjmują biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa właściwe ze względu na miejsce zamieszkania członka rodziny ubiegającego się o wsparcie. O dacie złożenia wniosku decyduje termin jego wpływu do placówki ARiMR.

Materiały

Więcej informacji i wniosek o przyznanie wsparcia
{"register":{"columns":[]}}