Nowa aplikacja dla mieszkańców Gminy Wierzbica – „Tu Mieszkam”
11.05.2026
Urząd Gminy Wierzbica konsekwentnie rozwija nowoczesne rozwiązania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. W celu usprawnienia komunikacji oraz zapewnienia łatwego dostępu do najważniejszych informacji uruchomiona została aplikacja mobilna TU MIESZKAM, która zastąpi dotychczasową aplikację KIEDY ŚMIECI.
Nowa aplikacja to bezpłatne i intuicyjne narzędzie, dzięki któremu mieszkańcy gminy mogą na bieżąco śledzić aktualności, wydarzenia, komunikaty oraz otrzymywać ważne powiadomienia dotyczące życia lokalnej społeczności.
TU MIESZKAM to jedno miejsce, w którym mieszkańcy znajdą najważniejsze informacje potrzebne na co dzień. Aplikacja oferuje między innymi harmonogramy odbioru odpadów z przypomnieniami, bieżące wiadomości i wydarzenia z gminy, a także bezpośredni kontakt z urzędem wraz z kompletem ważnych numerów.
Bez rejestracji i bez reklam. Szybko, wygodnie i bez formalności
Nowa aplikacja działa bez konieczności zakładania konta i bez reklam. Wystarczy ją pobrać i od razu można korzystać ze wszystkich funkcji. Zachęcamy mieszkańców do instalowania nowej aplikacji już teraz, aby nie stracić dostępu do powiadomień i ważnych komunikatów po wyłączeniu aplikacji KIEDY ŚMIECI.
Aplikacja KIEDY ŚMIECI będzie dostępna tylko do 1 lipca 2026 r.
Dziękujemy za Państwa zaufanie i wierzymy, że aplikacja TU MIESZKAM usprawni komunikację oraz dostęp do najważniejszych informacji w naszej gminie
Bądźmy na bieżąco – TU MIESZKAM!