W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert charytatywny

01.12.2022

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny który odbędzie się 18 grudnia 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy

Koncert charytatywny 18 grudnia 2022 r.

wystąpią:

  • Przedszkolaki,
  • Zespół Wierzbiczanie,
  • uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy,
  • uczniowie Szkoły Podstawowej w Święcicy,
  • Zespół Sąsiedzi,
  • Klub Senior+,
  • Mariusz Matera i Dariusz Tokarzewski.

Ideą koncertu jest pomoc uczniom, którzy są w trudnej sytuacji materialnej i losowej oraz wsparcie leczenia osób ciężko chorych w środowisku lokalnym.

Podczas koncertu odbędzie się kiermasz ciast i ozdób świątecznych oraz licytacje fantów.

Organizatorami koncertu są: Gmina Wierzbica, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, Szkoła Podstawowa w Święcicy, Szkolne Koło CARITAS, Parafia w Wierzbicy, Parafia w Olchowcu, Parafia w Syczynie, Jednostki OSP z terenu Gminy Wierzbica, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Wierzbica.

Patronat medialny: Radio BonTon, SuperTydzień Chełmski, Kurier Lubelski, Chełm NaszeMiasto.


Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1, lit. a) rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionego wydarzenia, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}