W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chełmie o jakości wody do spożycia przez ludzi z Wodociągu Zbiorowego Zaopatrzenia w Wólce Tarnowskiej

13.09.2021

Woda przydatna do spożycia

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chełmie o jakości wody do spożycia przez ludzi z Wodociągu Zbiorowego Zaopatrzenia w Wólce Tarnowskiej, gm. Wierzbica

W dniu 13 września 2021 r. stwierdzono przydatność wody do spożycia przez ludzi.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chełmie po zapoznaniu się z wynikami badań próbek wody pobranych w dniu 08 września 2021 r. informuje, że woda w badanym zakresie dostarczana przez Wodociąg Zbiorowego Zaopatrzenia w Wólce Tarnowskiej, gm. Wierzbica, spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. 2017r„ poz. 2294).

Wodociąg Zbiorowego Zaopatrzenia w Wólce Tarnowskiej, zaopatruje w wodę ok. 743 mieszkańców miejscowości: Bakus-Wanda, Karcz.unek, Tarnów, Wólka Tarnowska, Wygoda.

Komunikat zamieszczony jest na stronie:
https://www.gov.pl/web/psse-chelm/komunikaty

 

PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY w Chełmie

/-/ Elżbieta Kuryk

 

Materiały

Komunikat o jakości wody z WZZ Wólka Tarnowska
Ocena jakości wody WZZ Wólka Tarnowska