W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień dziecka w Centrum Aktywności Lokalnej w Ochoży

01.06.2022

Dzieci podczas gier i zabaw w w Centrum Aktywności Lokalnej w Ochoży

1 czerwca 2022 r. z okazji „Dnia dziecka” w Centrum Aktywności Lokalnej w Ochoży, odbył się piknik dla najmłodszych mieszkańców miejscowości.

Dzięki malowaniu twarzy, dzieci wcieliły się w ulubione postacie z bajek oraz w ukochane zwierzątka. Ponadto spróbowały swoich sił w przeciąganiu liny oraz w skokach w workach. Wzięły też udział w drużynowym budowaniu z klocków miniatury budynku CAL. Wykazały się dokładnością w „kredowych malunkach”obrazujących swoje domowe zwierzęta.

Dużą frajdą okazało się też robienie giga-baniek mydlanych. Nieodłącznym elementem spotkania były też zabawy ruchowe: „ Baba Jaga patrzy” czy też „ Gąski”. Po tak wymagających zajęciach na dzieci czekały pieczone kiełbaski i słodki poczęstunek. Podsumowaniem dnia było wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}