W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budujmy RAZEM potencjał obronny Polski i naszego regionu

26.10.2022

Szanowni Państwo, z dniem 15 czerwca 2022 roku zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej rozpoczęła funkcjonowanie 19. Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej.

19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej. Zawsze gotowi, zawsze blisko. w tle postacie żołnierzy

W obszarze zainteresowania naszej brygady jest budowanie świadomości społecznej i historycznej ukierunkowanej na bezpieczeństwo państwa i regionu, kształtowanie wartości obywatelskich i działalności edukacyjnej związanej z obronnością kraju.

Jednocześnie informujemy, że została uruchomiona strona internetowa naszej brygady, która umożliwi społeczności lokalnej śledzenia naszych poczynań i bieżącego informowania o Nas i możliwości służby w Wojskach Obrony Terytorialnej.

Materiały

19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej
{"register":{"columns":[]}}