W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne szkolenia on-line

19.03.2021

Grafika przedstawia mężczyznę i kobietę, kolorowe obiekty graficzne, oraz tekst: Centrum Szkoleń i Innowacji
Edukacja i wiedza są czynnikami stymulującymi rozwój gospodarczy i społeczny. Naszym zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości szkoleń dostosowanych do postępujących zmian na rynku pracy. Realizujemy program Lifelong Learning, wpisując się tym samym w politykę Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”.

W chwili obecnej szkolenia będą w realizowane online. Projekt „Ctrl+C-Ctrl+V” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i środków krajowych.

Jedna osoba może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu „Ctrl+C – Ctrl+V.

Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach zachęcamy szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy całe grupy, rodziny czy pracowników  firm i instytucji. Grupy 12 osobowe.

Oferta obejmuje udział w jednym z poniżej wskazanych szkoleń:

•    Edycja tekstu (24h)
•    Arkusze kalkulacyjne (24h)
•    Prezentacje (24h)
•    Internet (24h)

Jak zgłosić swój udział ?
1. Wybierz jedno szkolenie, które Cię interesuje
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
3. Prześlij swoje zgłoszenie na adres:

Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.
Al. Racławickie 8/18A, II piętro, 20-037 Lublin

tel. (+48) 81 534 60 98
(+48) 81 533 78 29

e-mail: info@csi.info.pl

https://csi.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Zapisz się już dziś!