W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Badanie do pracy doktorskiej

29.08.2023

Szanowni Państwo! Nazywam się Klaudia Rodziejczak i jestem doktorantką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poszukuję osób, które chciałyby wziąć udział w badaniu do mojej pracy doktorskiej.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Celem badania jest analiza postaw osób o różnych poglądach na temat zjawisk współczesnego świata.

Badanie odbywa się w formie online i jest dwuetapowe.

  • Etap I badania polega na opisaniu 5 zdjęć przedstawiających różne zjawiska społeczne oraz wypełnieniu 7 kwestionariuszy. Etap I badania będzie trwał ok. 20-30 min.
  • Do etapu drugiego badania zostaną zaproszone losowo wybrane osoby, które wzięły udział w I etapie.

Badanie jest poufne, a jego wyniki są analizowane na poziomie grupowym. 

W ramach podziękowania za poświęcony czas na udział w badaniu, za każdy etap oferuję bon zakupowy do Empiku – 25 zł za I etap badania oraz 50 zł za II etap badania.

Możliwość zapisania się do badania oraz więcej informacji można uzyskać wchodząc w link:

W razie pytań proszę kontaktować się na adres: klaudia.rodziejczak@amu.edu.pl

badanie

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}