Finał Mistrzostw Wielkopolski w Drużynowym Biegu na Orientację

FMWwDBnO1

W piątek  2.06.2023 r. w Kaszczorze uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Drużynowym Biegu na Orientację w kategorii dziewcząt
i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Zielińska 3D, Anna Rosiak 3H, Gabriela Rychlik 2C i Julia Wieliczko,  Mikołaj Ryczyński 3E, Wiktor Łysiak 2F, Paweł Marczyński 1D, Michał Dziamara 4I.

W biegu indywidualnym dziewcząt czwarte miejsce zajęła  Julia Wieliczko, a dziewiąte Karolina Zielińska, natomiast drużynowo dziewczęta wywalczyły 4 miejsce, a chłopcy zajęli 16 lokatę. Zawody odbyły się w Kaszczorze, gdzie zawodnicy mieli do pokonania biegiem lub marszobiegiem całą trasę.

Wszyscy zawodnicy zmierzając w kierunku mety mieli za zadanie zaliczyć po drodze oznaczone na mapie punkty kontrolne (PK). Za udział i zaangażowanie oraz godne reprezentowanie szkoły – GRATULACJE!