W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zachęcamy do udziału w Wojskowej Grze Terenowej

grafika przedstawia plakat informacyjny dotyczący Wojskowej Gry Terenowej

Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tarnowie informuje iż, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11.11.2022 r. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Nowym Targu jako współorganizator zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w WOJSKOWEJ GRZE TERENOWEJ, która odbędzie się w Ośrodku Biathlonowym Kościelisko – Kiry (Groń 11, 34 – 511 Kościelisko). W grze, zgodnie z regulaminem, biorą udział drużyny 3-5 osobowe, które będą uczestniczyć w kilku konkurencjach takich jak: Quiz historyczny, topografia, pierwsza pomoc, rzut granatem, budowa schronienia, saper, strzelectwo, maskowanie, zgadywanka co ma żołnierz w plecaku oraz konkurencjach sportowych. Rejestracja drużyn (tel. 693 820 335) od 27 października do 11 listopada. Każda z drużyn uczestniczących w grze otrzyma indywidualny termin i czas rozpoczęcia gry oraz po zakończeniu gry dyplom uczestnictwa. Dodatkowo podczas gry dostępny będzie rekruter WCR, z którym będzie można porozmawiać o nowych formach pełnienia służby wojskowej, a nawet złożyć wniosek o przyjęcie do niej. Będzie także poczęstunek w formie wojskowej grochówki.

Więcej informacji na temat Wojskowej Gry Terenowej można uzyskać na: https://www.wojsko-polskie.pl/zostanzolnierzem/articles/aktualnosci/wojskowe-gry-terenowe-na-urodziny-niepodleglosci/

Materiały

Regulamin
Załącznik​_nr​_1.docx 0.22MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}