W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjne dotyczące dotacji w ramach projektu Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa dla osób pracujących 50+

21.07.2022

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jesteś w wieku 50+? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję.

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą kobietę trzymającą w jednej ręce kubek a palcem wskazującym drugiej reki wskazuje na napis Kierunek Kariera dla osób 50+.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 85% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

Kiedy odbędzie się spotkanie rekrutacyjne

Dyżur rekrutacyjny odbędzie się w Urzędzie Gminy Wietrzychowice 21 lipca 2022 roku w godzinach 1000 - 1400

Kto może otrzymać dofinansowanie szkolenia lub kursu?

  • Musisz  mieć ukończone 50 lat (nie ma górnej granicy wieku) i pracować,
  • Musisz też być związany z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki),
  • Osoby z niepełnosprawnościami w wieku od 25 do 65 roku życia mogą  uczestniczyć w Projekcie Kierunek Kariera niezależnie od statusu na rynku pracy i wykształcenia.

Kim jest osoba pracująca?

Jeśli:

  • jesteś zatrudniony na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub
  • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników lub
  • jesteś rolnikiem,

to jesteś osobą pracującą.

Materiały

Informacja dotycząca projektu Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa dla osób 50+
Informacja​_KK​_i​_KKZ​_III​_2022​_ogólna​_50+.docx 0.80MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}