W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych wraz z instalacjami na terenie gminy Wietrzychowice

Rządowy Fundusz Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych ma na celu zwiększenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez JST. Wysokość bezzwrotnego dofinansowania jest zależna od obszaru priorytetowego, w którym mieści się planowana inwestycja. Program realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez BGK. 

W ramach naboru do II edycji programu Gmina Wietrzychowice w dniu 14.06.2022 r. uzyskała promesę wstępną w wysokości 1 890 000,00 zł na wykonanie zadania pn. Poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych wraz z instalacjami na terenie Gminy Wietrzychowice”.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}