W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Polski Ład- edycja II

 

Rządowy Fundusz Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych ma na celu zwiększenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez JST. Wysokość bezzwrotnego dofinansowania jest zależna od obszaru priorytetowego, w którym mieści się planowana inwestycja. Program realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez BGK. 

W ramach naboru do II edycji programu Gmina Wietrzychowice uzyskała bezzwrotne dofinansowanie w wysokości 8 990 700,00 zł z przeznaczeniem na realizację poniższych zadań inwestycyjnych:

  1. Budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków na terenie gminy Wietrzychowice” – 5 230 700,00 zł,
  2. „Zagospodarowania centrum miejscowości Wietrzychowice” – 1 870 000,00 zł,
  3. „Poprawy efektywności energetycznej budynków publicznych wraz z instalacjami na terenie Gminy Wietrzychowice” – 1 890 000,00 zł.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}