W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie dotyczące kontroli zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

11.10.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wójt Gminy Wietrzychowice informuje, że w związku z pismem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Krakowie Delegatura w Tarnowie, ul. Krasińskiego 7a, 33-100 Tarnów znak TI.7023.2.9.2023.MS2 z dnia 24 lipca 2023 r. w sprawie informacji dotyczącej stwierdzenia niskiej zawartości tlenu rozpuszczonego w próbkach wód powierzchniowych pobranych w miesiącu czerwcu i lipcu br. na terenie Gminy Wietrzychowice w ramach prowadzonego monitoringu wód powierzchniowych w 2023 r. na prośbę Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Krakowie Delegatura w Tarnowie Urząd Gminy Wietrzychowice przeprowadził w miesiącach od sierpnia do września br. kontrolę interwencyjną nieruchomości zlokalizowanych w okolicy przebiegu badanych cieków, tj. Kanału Jadownickiego oraz Kisieliny.

W związku z powyższym zmianie ulega plan kontroli zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Wietrzychowice na lata 2023-2024 zamieszczony w Ogłoszeniu Wójta Gminy Wietrzychowice z dnia 9 czerwca 2023 r.

Cała treść ogłoszenia wraz ze zmianami dostepna jest w materiałach do pobrania.

Materiały

Ogłoszenie dotyczące kontroli zbiorników bezodpływowych- zmiana planu kontroli
OGŁOSZENIE​_kontrola​_zbiorniki​_bezodpływowe​_zmiana​_planu​_kontroli.pdf 0.10MB
Ogłoszenie dotyczące kontroli zbiorników bezodpływowych- zmiana planu kontroli
OGŁOSZENIE​_kontrola​_zbiorniki​_bezodpływowe​_zmiana​_planu​_kontroli.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}