W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt "WIEDZA I ROZWÓJ"

28.05.2024

Projekt pt. "WIEDZA I ROZWÓJ" jest skierowany do osób pracujących zatrudnionych na umowach krótkoterminowych/cywilnoprawnych i/lub ubogich pracujących w wieku 18-89 lat z obszaru województwa podkarpackiego.

W związku z realizacją projektu pt." WIEDZA I ROZWÓJ" skierowanego do kobiet i do mężczyzn, przedstawiamy informację o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnym wsparciu. 

Projekt pt. "WIEDZA I ROZWÓJ" jest skierowany do osób pracujących zatrudnionych na umowach krótkoterminowych/cywilnoprawnych i/lub ubogich pracujących w wieku 18-89 lat z obszaru województwa podkarpackiego.

Projekt realizowany jest w ramach Działania 7.4 Poprawa sytuacji na rynku pracy osób ubogich pracujących oraz odchodzących z rolnictwa

- w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu 7 Kapitał ludzki gotowy do zmian.

Okres realizacji projektu: 01.04.2024-31.03.2025.

Zasięg projektu: województwo podkarpackie 

 

Projekt "WIEDZA I ROZWÓJ" jest skierowany do osób:

w wieku 18-89 lat

- które uczą się/pracują lub zamieszkują na obszarze województwa podkarpackiego

- pracujących zatrudnionych na umowach krótkoterminowych/umowach cywilnoprawnych lub osoby ubogie pracujące

- które nie otrzymują jednocześnie wsparcia w więcej niż jednym projekcie z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej dofinansowanym ze środków EFS+

 

W ramach projektu oferujemy:

- szkolenia kwalifikacyjne

- szkolenia kompetencyjne

- spotkania z doradcą zawodowym

- grupowe poradnictwo zawodowe

Biuro projektu:

Al. J. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów

(C.H. Europa II – 4 piętro)

e-mail: wir@lex-specialis.com.pl

tel.: 507 867 909

Materiały

Ulotka Projektu Wiedzia i Rozwój
ulotka​_WiR.jpg 1.08MB
{"register":{"columns":[]}}