W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

9.05.2023r Webinarium KNF z zakresu Cyberbezpieczeństwa

09.05.2023

Szanowni Państwo,

 

zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w webinarium z zakresu cyberbezpieczeństwa skierowanym do przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego, w tym miejskich i powiatowych rzeczników konsumentów.

 

Webinarium pt. Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing jest organizowane 9 maja 2023 roku (wtorek) przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF. Webinarium odbędzie się w godzinach 10:00-14:00.

 

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

 

W załączeniu przesyłamy program spotkania oraz link do strony, gdzie znajduje się odnośnik do elektronicznego formularza zgłoszeniowego:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=81800&p_id=18

 

Zachęcamy do rozpowszechnienia informacji nt. tego webinarium  poprzez udostępnienie linku do strony https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=81800&p_id=18 lub ponowne udostępnienie postów zamieszczonych w mediach społecznościowych Urzędu KNF (FB: https://www.facebook.com/KomisjaNadzoruFinansowego/ Twitter: https://twitter.com/uknf/status/1648613550934376449?cxt=HHwWgoC2tcbShuEtAAAA Instagram: https://www.instagram.com/urzad_knf/).

 

W załączeniu przekazujemy również tekst promujący i grafikę do ew. wykorzystania na Państwa stronach.

 

Jednocześnie informujemy, że w tym roku planujemy przeprowadzenie dalszych webinariów skierowanych do uczniów oraz nauczycieli, seniorów, indywidualnych (nieprofesjonalnych) inwestorów oraz przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego (w tym miejskich i powiatowych rzeczników konsumentów). Szczegółowe informacje o poszczególnych webinariach prześlemy Państwu bliżej terminów ich organizacji z uprzejmą prośbą o pomoc w upowszechnianiu informacji o nich.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: cedur@knf.gov.pl

Materiały

Webinarium z zakresu cyberbezpieczeństwa 9 maja 2023r
UKNF​_-​_Program​_webinarium​_dla​_rzeczników​_konsumentów​_-​_09-05-2023.pdf 0.59MB
{"register":{"columns":[]}}