W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

20 marca rusza rekrutacja do szkół podstawowych i przedszkoli

20.03.2023

Placówki będą przyjmowały dokumenty do 7 kwietnia. Nieco dłużej, bo do 14 kwietnia, będzie można złożyć wniosek o przyjęcie do klasy VII oddziału dwujęzycznego w SP nr 1.

Dwie około trzyletnie dziewczynki siedzą na dywanie i bawią się zabawkami edukacyjnymi.

Przedszkola wywieszą listy zakwalifikowanych do 8 maja, ale o tym, czy dziecko dostało się do wybranej placówki, będzie wiadomo 16 maja. Wtedy również poznamy ostateczne wyniki rekrutacji do klas pierwszych.

W tym roku nabór do I klasy sportowej o profilu pływackim będzie prowadziła SP nr 2. Na 12 i 13 kwietnia zaplanowano próby sprawności fizycznej dla chętnych do tego oddziału. Lista przyjętych zostanie opublikowana 12 maja.

Sprawdzian predyspozycji językowych dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego w SP nr 1 odbędzie się 10 maja, a ostateczne wyniki rekrutacji będą znane 30 czerwca.

Podobnie jak w zeszłym roku nabór będzie prowadzony elektronicznie poprzez stronę https://rekrutacja.konstantynow.pl/, na której będą dostępne wszystkie niezbędne dokumenty.

 

Materiały

Terminy rekrutacji
Zarządzenie​_Nr​_27-2023​_z​_dn​_31012023​_terminy​_rekrutacji.pdf 0.16MB
Kryteria rekrutacji do przedszkoli
Kryteria​_drugiego​_etapu​_postępowania​_rekrutacyjnego​_do​_przedszkoli​_i​_oddziałów​_przedszkolnych​_w​_szkołach​_podstawow.pdf 0.12MB
Kryteria rekrutacji do szkół
Kryteria​_rekrutacji​_do​_szkół​_podstawowych.pdf 0.12MB
{"register":{"columns":[]}}