W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakup węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach

text: wniosek o wydanie zaświadczenia celem dokonania zakupu paliwa stałego po preferencyjnej cenie

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że wnioski dotyczące zakupu węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach, na okres od 1 stycznia do 30 kwietnia 2023 r. można składać w Urzędzie Gminy w Dobroniu do 15 kwietnia 2023 r.
Jednocześnie przypominamy, że gospodarstwo, które złożyło wniosek na okres grzewczy do 31.12.2022 r., ale nie wykorzystało całego limitu, może wykorzystać jego pozostałą część w okresie grzewczym od 1 stycznia 2023 roku. Celem dokonania zakupu konieczna jest aktualizacja zaświadczenia.
Zakup po preferencyjnych cenach dotyczy gospodarstw domowych, których członkowie nie zakupili paliwa stałego na sezon grzewczy 2022-2023:

  • po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę,
  • w ilości co najmniej 3 000 kg.

 

{"register":{"columns":[]}}