W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wykaz udzielonej pomocy publ. 2022 akcyza

Na podstawie art. 37 ust.1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j.: Dz.U. z 2022 r. poz. 1634 ze zm.) Wójt Gminy Dobroń podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2022 r. udzielono pomocy publicznej

Lp.    Nazwisko i Imię/Nazwa
1.         Adamek Przemysław               
2.         Adamska Joanna
3.         Anioł Mariusz
4.         Antoniak Zbigniew               
5.         Bartłomiejczyk Zdzisław         
6.         Bartuzel Tomasz                 
7.         Bąkowski Włodzimierz            
8.         Berlińska-Hunder Paulina        
9.         Bojo Wojciech
10.         Bracha Jakub
11.         Brudzińska Anna                 
12.         Cander Tomasz
13.         Cieciorowska Żaneta            
14.         Czestkowski Andrzej             
15.         Dominiak Beata
16.         Drobniewski Jarosław            
17.         Dychto Marcin
18.         Dychto Sławomir                
19.         Dychto Wojciech                 
20.         Dykto Krzysztof                 
21.         Dynaryński Marcin               
22.         Dziuba-Dudczak Katarzyna      
23.         Fątner Andrzej
24.         Fidyk Irena
25.         Filipczak Lucjan                
26.         Gałczyńska Aneta                
27.         Głaszcz Bogumił                
28.         Góral Marcin  
29.         Górny Krzysztof                 
30.         Górny Sylwester                 
31.         Grabarz Grzegorz               
32.         Grabarz Krzysztof               
33.         Grabarz Waldemar               
34.         Grabarz Włodzimierz             
35.         Grałka Małgorzata              
36.         Grobelny Artur
37.         Grochowski Tomasz              
38.         Grzegorzewicz Waldemar         
39.         Grzelak Zenona
40.         Grzelik Jarosław                
41.         Gutowski Jarosław               
42.         Jach Grzegorz
43.         Jakóbczak Łukasz               
44.         Jakubczak Rafał                 
45.         Jakubek Waldemar               
46.         Jasiński Sławomir               
47.         Jończyk Zbigniew               
48.         Jóźwiak Grzegorz               
49.         Jurek Feliks
50.         Jurek Janusz   
51.         Jurek Paweł  
52.         Jurek Tomasz  
53.         Kabza Łukasz   
54.         Kabza Przemysław                
55.         Kaczmarek Jacek                
56.         Kaczmarek Mariusz            
57.         Kania Marcin
58.         Kania Paweł   
59.         Kania Seweryn
60.         Karamuz Halina
61.         Kluch Andrzej
62.         Kołasińska Jolanta              
63.         Kołodziej Krzysztof             
64.         Kowalski Włodzimierz           
65.         Krawczyk Urszula                
66.         Krawiec Krzysztof               
67.         Królik Paweł
68.         Kubik Daniel
69.         Kuliberda Łukasz                
70.         Kuliberda Mateusz               
71.         Łęcka Agnieszka                 
72.         Łoboda Dariusz
73.         Łubisz Daniel
74.         Łyskawa Natalia                 
75.         Madej Tomasz  
76.         Magier Paweł             
77.         Maląg Jacek   
78.         Maląg Zbigniew
79.         Malinowska Urszula              
80.         Malinowski Zdzisław          
81.         Marciniak Henryk                
82.         Marciniak Ireneusz              
83.         Marciniak Mirosław             
84.         Mądrachowski Dawid             
85.         Mielczarek Przemysław           
86.         Mielczarek Stanisław           
87.         Mikołajczyk Julita              
88.         Milczarek Marcin               
89.         Minias Jan   
90.         Mudzo Dariusz
91.         Nowak Bogdan
92.         Nowicki Stanisław              
93.         Otomański Wiesław               
94.         Owczarek Zdzisław               
95.         Piechulska Urszula             
96.         Piechulski Dawid                
97.         Pik Michał
98.         Piotrowska Jolanta              
99.         Piotrowski Józef                
100.         Piotrowski Piotr                
101.         Piotrowski Robert               
102.         Plucińska-Wyrzuc Urszula        
103.         Pluciński Paweł                 
104.         Płomińska Jolanta               
105.         Płuciennik Stanisław            
106.         Prusisz Piotr
107.         Przybylak Mateusz               
108.         Pułanecki Andrzej               
109.         Pułanecki Damian               
110.         Rakowski Michał                 
111.         Rynkiewicz Krzysztof            
112.         Saładaj Krzysztof               
113.         Sądelski Piotr
114.         Seliga Marek   
115.         Smolarek Andrzej        
116.         Sobczak Halina
117.         Sobczak Wojciech                
118.         Sobieryn Marcin                 
119.         Sobolewski Antoni               
120.         Socha Andrzej
121.         Socha Dominik
122.         Socha Lucyna
123.         Solarek Piotr
124.         Stadnicki Krzysztof             
125.         Stankiewicz Sławomir            
126.         Stefan Wojciech                 
127.         Strzelczyk Robert               
128.         Strzelec Wojciech               
129.         Surma Wojciech
130.         Sysio Jan   
131.         Sysio Michał
132.         Szczepanik Stanisław            
133.         Szewczyk Ewa   
134.         Szmytka Daniel
135.         Szmytka Krzysztof               
136.         Szymczyk Dawid
137.         Śliz Damian   
138.         Tarczyńska Katarzyna            
139.         Tomasik Halina
140.         Turczyński Przemysław           
141.         Wandachowicz Przemysław         
142.         Wardęga Mariusz                 
143.         Węgierska Joanna                
144.         Więclewski Grzegorz             
145.         Wnuk Grzegorz
146.         Wnuk Piotr    
147.         Wojtczak Dawid
148.         Wołosz Edyta  
149.         Wójt - Sysio Renata             
150.         Wrzesiński Dariusz              
151.         Zając-Zmudzińska Anna          
152.         Zajączkowski Grzegorz           
153.         Zapała Ewa    
154.         Zdzienicki Antoni              

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
31.05.2023 10:45 Marcin Cieślak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Małgorzata Adamek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Wykaz udzielonej pomocy publ. 2022 akcyza 2.0 17.06.2024 11:50 Marcin Cieślak
Wykaz udzielonej pomocy publ. 2023 akcyza 1.0 31.05.2023 10:45 Marcin Cieślak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}