W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedszkole - rekrutacja uzupełniająca

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie


Gmina Dobroń ogłasza rekrutację uzupełniającą na 2 wolne miejsca do nowego oddziału Publicznego Przedszkola w Dobroniu utworzonego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu w ramach projektu
„Przedszkole nowych możliwości”
1.08.2022 – 30.06.2023
Rekrutacja wyłoni 2 dzieci w wieku przedszkolnym zgodnym z art. 31 ust.1-7 Ustawy Prawo oświatowe, zamieszkałych w rozumieniu Kodeksu Cywilnego na terenie gminy Dobroń.
O pierwszeństwie do udziału w projekcie decydować będą w I etapie rekrutacji kryteria wynikające z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, zaś w II etapie kryterium dochodowe oraz kolejność zgłoszeń.
Zajęcia przedszkolne prowadzone są w godz. 6.30-16.30.
Zgłoszenia przyjmowane są w okresie od 10 do 16 stycznia br. w sekretariacie Publicznego Przedszkola w Dobroniu (w godz. 8.00-14.00) lub elektronicznie na adres e-mail: sekretariat@dobron.ug.gov.pl.
Projekt oferuje także zajęcia dodatkowe z zakresu logopedii, gimnastyki korekcyjnej oraz terapii pedagogicznej dla dzieci uczęszczających do nowego oddziału, wykazujących potrzeby we wskazanych obszarach.
Udział w projekcie jest bezpłatny (z wyjątkiem opłat za wyżywienie i opłat za godziny pobytu dziecka wykraczające poza podstawę programową).
Bliższe informacje można uzyskać w Biurze Projektu lub w Publicznym Przedszkolu w Dobroniu (ul Sienkiewicza 60, 95-082 Dobroń, tel. (43) 677 20 32).

Materiały

rekrutacja uzupełniająca.pdf
rekrutacja​_uzupełniająca.pdf 0.23MB
{"register":{"columns":[]}}