W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Opis inwestycji

Projekt obejmuje budowę sali gimnastycznej w systemie budownictwa pasywnego w Mogilnie Dużym.

Powierzchnia budynku podzielona została na dwie części zgodnie z planowaną funkcją budynku, tj. na parterze znajdować się będzie sala gimnastyczna z zapleczem – pokój nauczyciela, pomieszczenia techniczne, szatnie i łazienki, na piętrze przewidziano małą salę sportową z pomieszczeniem technicznym oraz szatnie i łazienki.

Projektowany budynek sali gimnastycznej posiadać będzie podwyższone parametry energetyczne. W praktyce oznacza to, że ma zostać wykonany w technologii i jakości wykonania umożliwiającej uzyskanie parametrów spełniających wymogi budynku pasywnego, czyli o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię do celów grzewczych.

Materiały

Postęp z realizacji projektu
Kalendarium
{"register":{"columns":[]}}