W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o wyborze realizatora programu polityki zdrowotnej „Wykrywanie i terapia patologii narządów ruchu u mieszkańców gminy Dobroń (fizjoterapia i kinezyterapia)”

30.01.2024

Informuję, iż w dniu 29.01.2024 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej w sprawie wyboru realizatora programu zdrowotnego finansowanego przez Gminę Dobroń pn. „Wykrywanie i terapia patologii narządów ruchu u mieszkańców gminy Dobroń (fizjoterapia i kinezyterapia)”. Na realizację ww. programu wpłynęła jedna oferta: Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Dobroniu (95-082 Dobroń, ul. Sienkiewicza 60).
Po dokonaniu oceny pod względem formalnym i merytorycznym Komisja Konkursowa pozytywnie rozpatrzyła ofertę SP GOZ w Dobroniu.
Po zapoznaniu się z protokołem Komisji Konkursowej podjąłem decyzję o wyborze Państwa oferty na realizację ww. programu polityki zdrowotnej.

Wójt Gminy Dobroń

Materiały

Zarządzenie nr VIII/20/2024
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
20.02.2024 11:26 Marcin Cieślak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Małgorzata Palińska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja o wyborze realizatora programu polityki zdrowotnej „Wykrywanie i terapia patologii narządów ruchu u mieszkańców gminy Dobroń (fizjoterapia i kinezyterapia)” 1.0 20.02.2024 11:26 Marcin Cieślak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}