W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Festiwal Polska od Kuchni - trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Polska od Kuchni
Skosztuj tego, czego jeszcze nie znasz, rozgość się i rozsmakuj w wyszukanym charakterze naszej polskiej tożsamości kulinarnej. Dajcie się zaprosić na wyjątkowy Festiwal, na którym prezentujemy „Polskę Od Kuchni”, czyli od strony smaków, zapachów i wyjątkowych lokalnych potraw. Razem odkrywamy zasady zdrowego odżywiania i pielęgnujemy polskie tradycje. Promujemy popularne i nieznane produkty oraz prezentujemy ich wykorzystanie podczas warsztatów i pokazów kulinarnych - każdy ma  możliwość obserwować proces przygotowania wyśmienitych potraw, a później skosztować ich wspaniałego smaku.
 
Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.
 
{"register":{"columns":[]}}