W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Chechle Drugim

logo

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Tytył projektu: "Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Chechle Drugim".

Wartość zadania: 688.081,84 zł

Dofinansowanie z UE: 159.075,00 zł

Opis projektu: Projekt polegał na budowie ogólnodostepnego, wielofunkcyjnego boiska jako obiektu rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej w miejscowości Chechło Drugie. Zadanie obejmowało: wykonanie prac ziemnych, przygotowanie podbudowy wraz z ustawieniem obrzeży, wykonanie odwodnienia, dostawę i montaż nawierzchni polipropylenowej wraz z pomalowaniem linii, zakup wyposażenia wraz z montażem (słupki i siatka do siatkówki, słupki i siatka do tenisa, zestaw do koszykówki, bramki stalowe z tulejami i siatką), oświetlenie wraz z monitoringiem. Projekt ma charakter niekomercyjny i ogólnodostępny. Grupa docelowa to mieszkańcy gminy Dobroń, zarówno młodzież jak i dorośli. Projekt służy zaspokajaniu potrzeb społeczności lokalnej.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}