W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wybory Samorządowe 7 kwietnia 2024 r. - wnioski o sporządzenie Aktu Pełnomocnictwa

Wójt Gminy Brańsk informuje,

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Zgodnie z Zarządzeniem  Nr 1/2024 Wójta Gminy Brańsk z dnia 9 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od pracy w Urzędzie Gminy Brańsk zarządzono, iż dodatkowy dzień wolny od pracy w Urzędzie Gminy Brańsk w 2024 r.  będzie dzień 29 marca 2024 r. (piątek) , w zamian za święto przypadające w dniu 6 stycznia 2024 r. (sobota).

W związku z powyższym składanie wniosków o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania przez wyborców niepełnosprawnych oraz przez wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 60 lat będzie możliwe do dnia 28 marca 2024 r. do godz. 15.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

{"register":{"columns":[]}}