W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przekazanie symbolicznych czeków na realizację rządowego programu Polski Ład

W poniedziałek 15 listopada o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim nastąpiło przekazanie symbolicznych czeków na realizację inwestycji, w ramach tzw. Polskiego Ładu. Czeki odbierali samorządowcy z powiatu bielskiego i hajnowskiego. A wręczał je wicewojewoda podlaski Tomasz Madras oraz towarzyszący mu posłowie Jacek Bogucki i Jarosław Zieliński.

Symboliczny czek przekazany dla Gminy Brańsk na realizację inwestycji

Gmina Brańsk otrzymała z rządowego programu Polski Ład dofinansowanie na łączną kwotę 8 029 178,00 zł.

Kwota 3 529 178,00 zł. zostanie przeznaczona na realizację inwestycji wodno- kanalizacyjnych, natomiast  w ramach pozyskanych 4 500 000,00 zł. Gmina Brańsk planuje realizację zadań obejmujących zakresem rzeczowy modernizację kotłowni przy użyciu pomp ciepła i montaż instalacji paneli fotowoltaicznych o mocy 40 kW w Szkole Podstawowej w Domanowie, termomodernizację budynków magazynowych w Brzeźnicy z montażem instalacji paneli fotowoltaicznych o mocy 100 kW, montaż instalacji fotowoltaicznych każda o mocy 40 kW na potrzeby hydroforni w Brzeźnicy i Domanowie.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}