W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Program "Posiłek w szkole i w domu"

W dniu 31 maja 2021 r. zostały upublicznione wyniki naboru wniosków w ramach wieloletniego programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu” – moduł 3. Gmina Brańsk na modernizację stołówki w Szkole Podstawowej im. Por. Izydora Kołakowskiego w Domanowie otrzymała wsparcie w kwocie 80 000,00 zł.

program

Całkowita wartość programu wynosi 100 000,00 zł, z czego 20 000,00 zł stanowi wkład własny Gminy Brańsk. Wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na remont i doposażenie stołówki szkolnej i jadalni, w tym zakup nowych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania stołówki i sprawnego przygotowywania posiłków dla uczniów. W ramach otrzymanego wsparcia zostaną zakupione również termosy niezbędne do przewożenia przygotowywanych posiłków dla dzieci w innych szkołach na terenie Gminy Brańsk. Realizacja przedsięwzięcia usprawni zadania w zakresie dożywiania uczniów, poprawi jakość serwowanych posiłków, jak też stworzy Gminie możliwość rozszerzenia grupy docelowej osób korzystających z wyżywienia. Czekamy na podpisanie umowy, przekazanie środków i rozpoczęcie prac modernizacyjnych!